Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Xırdalan / Həyət evi - Villa
25.10.2026
Elan nömrəsi: 997505
tap.az
Vasitəçi
300.000 AZN
42.857 AZN/m2
Satılır
Bakı. Xırdalan
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 549-40-16
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
25.10.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 997505
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
7 m2
Otaq sayı
9 otaq
Kredit
Kreditsiz
senet ve qiymetle bagli elaqe saxliyin 6.5 sot
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
65.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.10.2026
bina.az
45.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.10.2026
tap.az
295.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.10.2026
tap.az
57.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
tap.az
110.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
tap.az
115.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
tap.az
300 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Yasamal
25.10.2026
tap.az
155.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
tap.az
68.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
tap.az
93.000 AZN
Abşeron / Məhəmmədli / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
25.10.2026
tap.az
68.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.10.2026
bina.az
300.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Sulutəpə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
25.10.2026
bina.az
125.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
25.10.2026
bina.az
93.000 AZN
Abşeron / Məhəmmədli / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
25.10.2026
tap.az
375.000 AZN
Bakı / Xəzər / Şüvəlan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.10.2026
bina.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun