Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bakı / Binəqədi / Sulutəpə qəs. / Həyət evi - Villa
29.08.2026
+14 şəkil
Elan nömrəsi: 909105
bina.az
Vasitəçi
800 AZN
3 AZN/m2
Kirayə
Bakı. Binəqədi Sulutəpə Sulutəpə qəsəbəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 749-25-62
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
29.08.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 909105
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
300 m2
Torpaq sahəsi
3 sot
Otaq sayı
9 otaq
Kredit
Kreditsiz
Menzil Sulutepe Babaturk Dermani.Nur sadliq sarayinin yaxini.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
82.000 AZN
Abşeron / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
29.08.2026
bina.az
75.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
29.08.2026
tap.az
34.000 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
29.08.2026
tap.az
36.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
29.08.2026
bina.az
6.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 6-cı mikrorayon / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
29.08.2026
bina.az
150.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
29.08.2026
tap.az
98.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
29.08.2026
tap.az
110.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
29.08.2026
tap.az
134.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
29.08.2026
bina.az
195.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Qaradağ
29.08.2026
tap.az
190.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
29.08.2026
bina.az
180.000 AZN
Bakı / Xəzər / Türkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
29.08.2026
bina.az
110.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
29.08.2026
tap.az
80 AZN
Lənkəran / Həyət evi - Villa
Lənkəran. Lənkəran
29.08.2026
tap.az
6.000 AZN
Bakı / Xəzər / Şağan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
29.08.2026
bina.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun