Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Zaqatala / Həyət evi - Villa
27.08.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 898970
tap.az
Vasitəçi
60 AZN
1 AZN/m2
Kirayə
Zaqatala. Zaqatala Zaqatala
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 481-15-00
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
27.08.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 898970
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
120 m2
Otaq sayı
4 otaq
Kredit
Kreditsiz
Heyet evi kiraye verilir gunluk. Geseng heyeti ve daimi suyu , gozel menzeresi, temiz havasi var. Ev 4 otaq , sanuzel ve kuxnasi varRayon
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
348.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
bina.az
420 AZN
Bakı / Sabunçu / Zabrat qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
27.08.2026
bina.az
73.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Yasamal
27.08.2026
bina.az
73.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Yasamal
27.08.2026
tap.az
105.000 AZN
Abşeron / Fatmayı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
bina.az
450 AZN
Bakı / Yasamal / Həyət evi - Villa
Bakı. Yasamal
27.08.2026
tap.az
2.500 AZN
Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
27.08.2026
bina.az
83.999 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
tap.az
275 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
tap.az
107.000 AZN
Abşeron / Məhəmmədli / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
tap.az
169.900 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
bina.az
115.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
tap.az
350 AZN
İsmayıllı / Həyət evi - Villa
İsmayıllı. İsmayıllı
27.08.2026
tap.az
355.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
bina.az
83.000 AZN
Abşeron / Fatmayı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
27.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun