Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Satılır, 12 otaqlı 30 sot bağ evi 1500m², Badamdar q.
25.08.2026
Elan nömrəsi: 894303
ev10.az
Vasitəçi
2.500.000 AZN
1.667 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Səbail Badamdar
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
25.08.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 894303
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
1500 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Otaq sayı
9 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ünvan: Badamdar qesebesi 2 massiv Caspian Hospitalın yaxinliginda. Villa : 3 mertebe Sahə: 1500 m² Sot : 30 Otaq sayı: 12 Sənəd: Çıxarış (İpotekaya yararlıdır) Qiymət: 2 500,000 AZN Xidmət haqqı: Müştəridən 1%
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
285.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
131.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Zabrat qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
bina.az
1.950.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Həyət evi - Villa
Bakı. Nərimanov
25.08.2026
bina.az
50.000 AZN
Bakı / Xəzər / Türkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
125.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.08.2026
bina.az
2.300.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
bina.az
230.000 AZN
Bakı / Xəzər / Şüvəlan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
420 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
25.08.2026
tap.az
135.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Sabunçu qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
bina.az
20.000 AZN
Abşeron / Masazır / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
25.08.2026
tap.az
22.000 AZN
Masallı / Həyət evi - Villa
Masallı. Masallı
25.08.2026
tap.az
150.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
bina.az
410.000 AZN
Bakı / Xəzər / Buzovna / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
tap.az
35.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
25.08.2026
tap.az
168.000 AZN
Satılır, 4 otaqlı 6 sot bağ evi 151m², Saray q.
Bakı. Abşeron
25.08.2026
ev10.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun