Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Masazir qesebesi mehli y k e vahid kucesi 40
31.07.2026
+7 şəkil
Elan nömrəsi: 835815
yeniemlak.az
Vasitəçi
69.000 AZN
1.353 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-377-77-64
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
31.07.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 835815
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
51 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
QAZLI BINA....Masazirda esas yoldan 300m iceri Mehli yawayiw kompleksinde 6 mertebeli binanin 2ci mertebesinde sahesi 51kv olan 2 otaga duzeldilmiw temirden yeni cixmiw menzil satilir.kompleks cox sakit erazide yerlewir.alqi satqi notarial qaydada olacaq.etrafli melumat ucun zeng edin
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
1.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
www.evv.az
153.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
bina.az
292.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
bina.az
204.000 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
bina.az
950 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
tap.az
108.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Suraxanı, Yeni Günəşli qəs.
Bakı. Suraxanı
31.07.2026
evv.az
132.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
31.07.2026
evv.az
155.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
bina.az
750 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 8-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
31.07.2026
evv.az
98.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
31.07.2026
evv.az
1.000 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
Bakı
31.07.2026
evv.az
830.000 AZN
Bakı / Səbail / Şıxov qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
31.07.2026
bina.az
700 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
31.07.2026
evv.az
1.000 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
31.07.2026
evv.az
115.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
31.07.2026
evv.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun