Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Gəncə / Həyət evi - Villa
30.07.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 832659
tap.az
Vasitəçi
500 AZN
5 AZN/m2
Kirayə
Gəncə. Gəncə Gəncə
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 514-35-10
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
30.07.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 832659
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
100 m2
Otaq sayı
3 otaq
Kredit
Kreditsiz
Ev yerlesir Afdazavodda 3 otaqli kombili kondisioner var ev Yalniz ‼️ Ailəyə verilir 500 m vatsapa yazın
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
200 AZN
Kirayə / Həyət evi / Qəbələ
Qəbələ
30.07.2026
evv.az
95.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Zabrat qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
105.000 AZN
Satılır, 4 otaqlı 4 sot bağ evi 105m², Zığ q.
Bakı. Suraxanı
30.07.2026
ev10.az
142.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
30.07.2026
tap.az
105.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
320.000 AZN
Bakı / Xətai / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
95.000 AZN
Xudat / Həyət evi - Villa
Xudat. Xudat
30.07.2026
tap.az
90 AZN
İsmayıllı / Həyət evi - Villa
İsmayıllı. İsmayıllı
30.07.2026
tap.az
138.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
53.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
170 AZN
Qəbələ / Həyət evi - Villa
Qəbələ. Qəbələ
30.07.2026
yeniemlak.az
135.000 AZN
Merdekan proyektli paket kupcali ev satilir
Bakı. Sabunçu
30.07.2026
yeniemlak.az
95.000 AZN
Zabrat dairesine yaxin mesafede paket kupcali ev
Bakı. Sabunçu
30.07.2026
yeniemlak.az
1.000.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
30.07.2026
yeniemlak.az
250 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.07.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun