Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Qurban xəlilov 2
29.07.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 831825
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
385.000 AZN
4.278 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
051-701-11-22
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
29.07.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 831825
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
Elmlər Akademiyası
Sahə
90 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
2 peredeıka 3 otağa, kv əlavə artırmağa yer var. daimi isti su və isidilmə, limitsiz parkovka, aylığı ucuz. əla təmirli və bahalı əşyalı satılır.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
42.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Sumqayıt, St.Sumqayıt
Sumqayıt
29.07.2026
evv.az
1.000 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Nərimanov, Böyükşor qəs.
Bakı
29.07.2026
evv.az
518.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 173m², 8 Noyabr m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
95.000 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
29.07.2026
yeniemlak.az
134.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
119.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 60m², Hövsan q.
Bakı. Suraxanı
29.07.2026
ev10.az
283.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 118m², Gənclik m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
330.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 92m², 8 Noyabr m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
255.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², 8 Noyabr m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
117.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 80m², Hövsan q.
Bakı. Suraxanı
29.07.2026
ev10.az
455.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 134m², C.Cabbarlı m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
200.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 78m², 8 Noyabr m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 69m², İnşaatçılar m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
420.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 121m², N.Nərimanov m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
265.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 80m², Gənclik m.
Bakı
29.07.2026
ev10.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun