Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Şəki / Həyət evi - Villa
29.07.2026
+17 şəkil
Elan nömrəsi: 830192
tap.az
Vasitəçi
86.000 AZN
573 AZN/m2
Satılır
Şəki. Şəki Şəki ş.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 803-18-08
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
29.07.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 830192
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi
Villa
Sahə
150 m2
Otaq sayı
4 otaq
Kredit
Kreditsiz
Şekide daş qayadan duşende 125 ci kvartalda 6 sot 4 terefi hasar olan tam hazır teze tikili ev satışa cıxarıldı alan musteriye yenede endirim olacaq
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
117.000 AZN
Abşeron / Masazır / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
29.07.2026
bina.az
270.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
yeniemlak.az
200 AZN
Bakı / Xəzər / Türkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
tap.az
135.000 AZN
Bakı / Səbail / Badamdar qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
97.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Balaxanı qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
tap.az
158.000 AZN
Bakı / Xəzər / Zirə / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
160.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
93.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Zığ qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
163.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
85.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
360.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
109.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
bina.az
300 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
tap.az
160.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
29.07.2026
tap.az
130.000 AZN
Zabrat mastaga sossesi
Bakı. Sabunçu
29.07.2026
yeniemlak.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun