Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Xırdalan / Yeni tikili
14.07.2026
Elan nömrəsi: 760948
tap.az
Vasitəçi
54.000 AZN
1.862 AZN/m2
Satılır
Xırdalan. Xırdalan Xırdalan
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 800-79-09
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
14.07.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 760948
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
29 m2
Otaq sayı
3 otaq
Kredit
Kreditsiz
Menzil Xirdalan seheri AAAF Park Y/K-de yerleshir , 1 otagdan ibaretdir , 18/13 mertebesinde yerleshir , butun komunallar movcuddur . Real alici ile giymet barede raziliga gelmek mumkundur . Ofis haggi 1 %
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
900 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt Bulvarı / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
30.07.2026
yeniemlak.az
680 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
30.07.2026
yeniemlak.az
238.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
30.07.2026
bina.az
155.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, Əhmədli
Bakı
30.07.2026
evv.az
37.500 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Saray
Bakı. Abşeron
30.07.2026
evv.az
367.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², Elmlər m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
580.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 85m², Sahil m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
153.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², 8 Noyabr m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
151.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 60m², Xətai r.
Bakı. Xətai
30.07.2026
ev10.az
624.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 176.5m², Nardaran q.
Bakı. Sabunçu
30.07.2026
ev10.az
349.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 96m², 8 Noyabr m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
310.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 128m², N.Nərimanov m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
305.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 96m², Elmlər m.
Bakı
30.07.2026
ev10.az
175.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
30.07.2026
ev10.az
190.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 98m², Binəqədi r.
Bakı. Binəqədi
30.07.2026
ev10.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun