Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 150 m², Sahil m.
24.05.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 676287
bina.az
Vasitəçi
510.000 AZN
3.400 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi Dilarə Əliyeva küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 676287
Sahə
150 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
21 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Seherin merkezinde Qiw parkina ve Denize qarwisi alinmaz gozel menzereli binada tam temirli resmi 3 otaqli menzil satiwa teqdim olunur.Menzil yelcekendir otaqlar ayri 2 sanuzel merkezi isdiliy sisdemi movcuddur.Binada suretli lift 7/24 muhafize sisdemi yeralti qaraj var.Sekiller menzile mexsusdur etrafli melumat ucun elaqe saxliya bilersiz wirketin xidmet haqqi 1% tewgil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
105.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
24.05.2026
ev10.az
150.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, Biləcəri qəs.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
evv.az
87.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Qurtuluş 93
Bakı
24.05.2026
evv.az
310.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, Dərnəgül
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
evv.az
89.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
24.05.2026
evv.az
210.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Səbail, Bayıl qəs.