Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m², İnşaatçılar m.
24.05.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 676280
bina.az
Vasitəçi
169.000 AZN
2.770 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal Əsəd Əhmədov küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 676280
Sahə
61 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Yeni Yasamal yol qiraqdi 61 kv Kupca var ipotekiya gedir endrim baxdiqdan sonra olcaq
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
105.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
24.05.2026
ev10.az
150.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, Biləcəri qəs.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
evv.az
87.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Qurtuluş 93
Bakı
24.05.2026
evv.az
310.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, Dərnəgül
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
evv.az
89.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
24.05.2026
evv.az
210.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Səbail, Bayıl qəs.
Cəbrayıl. Cəbrayıl
24.05.2026
evv.az
288.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
evv.az
265.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Nəsimi
Bakı
24.05.2026
evv.az
350.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.