Satılır 5 otaqlı yeni tikili 200 m², Elmlər Akademiyası m.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 676239
bina.az Vasitəçi
440.000 AZN 2.200 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yasamal Nəriman Nərimanov pr.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 676239
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Elmlər Akademiyası
Sahə 200 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 5 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal ray., (N.Nərimanov prospekti), Mərkəzi Parkla üzbəüz, 3/9, ü/s 160 kv.m kupçada, faktiki olaraq 200 kv.m olan, 4 otaq + 1 otaqdan ibarət, orta təmirli və hər bir şəraitli mənzil satılır. Bina yeni tikilidir. Əşyalardan bəziləri qalacaq. Hər iki tərəfə böyük terrası var. Hər iki tərəfə skvoznoydur. Qaz, su, işıq, internet var. İstilik sistemi kombi. Yaxınlığında obyektlər və avtobus dayanacağı var. Dənizə və parka gözəl panoraması var. Alıb kirayə vermək üçün çox gözəl variantdı. Kupça var. Qiyməti - 440.000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar