Elan
Satılır 4 otaqlı 180 m2 yeni tikili Nəsimi r.
24.05.2026
+17 şəkil
Elan nömrəsi: 676039
emlak.az
Vasitəçi
680.000 AZN
3.778 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 568-00-25
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 676039
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
180 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
ÇOOOOX TƏCİLİ!!!!!! QİYMƏT ENDİ!!!!!!!!!!! Gənclik metrosu, Koala parkı və Kohnə nəsimi bazarı yaxınlıgı – kupçalı QANUNİ 4 otaqlı mənzil satılır! Sahə:180 m² Otaq:4 otaq QANUNİ – geniş, işıqlı və funksional plan Mərtəbə:4 /18 Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə Qiymət: 680.000AZN
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
102.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
24.05.2026
evv.az
28.500 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Saray
Bakı. Abşeron
24.05.2026
evv.az
230.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 60 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
700 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
600 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
150.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Yeni Günəşli qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
122.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
24.05.2026