Satılır 3 otaqlı yeni tikili 137 m², Badamdar q.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675727
bina.az Vasitəçi
486.000 AZN 3.547 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Səbail Badamdar Abbasqulu Abbaszadə küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675727
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 137 m2
Mərtəbə 12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏙 Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsində – Prestijli yaşayış fürsəti! 📍 İdeal MTK – Botanika bağı və Flame Towers mənzərəsi ilə 🌳 Təbiət və şəhər panoraması bir arada! 🔹 3 otaq | 137 kv.m | Kupçalı 18/12 mertebesi 🔹 Yüksək səviyyəli təmir, keyfiyyətli və bahalı mebellərlə 🔹 Tam əşyalı satılır – gir yaşa! 🔹 3 ədəd geniş eyvan – istirahət və mənzərə üçün ideal 🔹 Binada 24/7 mühafizə, 2 ədəd sürətli lift 🔹 Avtomobil üçün qaraj yeri – aylıq ödənişlə təmin olunur 🔹 Flame Towers və Botanika bağına mənzərə 💰 Qiymət: 486,000 AZN 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça) var Bu mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla fürsətdir! 🔑 Lüks həyatın ünvanı burada başlayır!
Zəng et
Bənzər elanlar