Satılır 3 otaqlı yeni tikili 108 m², Xırdalan
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675530
bina.az Vasitəçi
179.000 AZN 1.657 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Heydər Əliyev pr., 34.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675530
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 108 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 12 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
📍 Xırdalan şəhəri, H.Əliyev pros Sürət qatarına yaxın Əksər əşyalar mənzildə qalacaq 🏢 12 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşən, ✨ Mənzil tam olaraq 3 otaqdan ibarətdir 🔥 Qaz, su, işıq daimidir ♨️ İstilik sistemi kombidir 🎨 Şəxsi təmir olunub, səliqəli və yaşamağa hazır vəziyyətdədir 📄 Sənəd: Kupça İPotekaya yararlı 💰 Qiymət: 179 000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın Satışda başqa evlərimiz də var.
Zəng et
Bənzər elanlar