Satılır 2 otaqlı yeni tikili 44 m², Masazır q.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675529
bina.az Vasitəçi
57.000 AZN 1.295 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Abşeron Masazır Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675529
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 44 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş yaşayış kompleksində yerləşən 6mərtəbəli binanın 6cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 44kv 2otaq tam təmirli əşyasız mənzil satışa çıxarılıb Yaşayış kompleksində məktəb baxça və iaşi obyektlər mövcuddur. Qiymət 57.000azn Sənəd Müqavilədir OFİS HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!! Ətraflı məlumat və ya baxış keçirməq üçün əlaqə saxlaya və ya ofisimizə yaxınlaşa bilərsiz
Zəng et
Bənzər elanlar