Elan
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Azadlıq Prospekti m.
24.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 675525
bina.az
Vasitəçi
231.000 AZN
2.567 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon İbrahimpaşa Dadaşov küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 555-25-61
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675525
Sahə
90 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Ən çox baxılan
198.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
239.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
24.05.2026
bina.az
75.000 AZN
Abşeron / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
450 AZN
Sumqayıt / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
24.05.2026
lalafo.az
395.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Kubinka / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
700 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
240.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
82.000 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
530.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 151 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
370.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 170 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
289.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², 8 Noyabr m.