Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m², Masazır q.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675324
bina.az Vasitəçi
103.000 AZN 1.471 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Abşeron Masazır Əliağa Vahid küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675324
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 70 m2
Mərtəbə 2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 7 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Masazır qəsəbəsi Aliağa vahid küçəsi Dream park yaşayış kompleksində yerləşən 7mərtəbəli binaın 2ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 70kv 3otaq tam təmirli Əşyalı mənzil satışa çıxarılıb Yaşayış kompleksinin ətrafında məktəb baxça və iaşə obyektlər mövcuddur. Qiymət 103.000azn Real alıcıya endirim olacaq OFİS HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!! Ətraflı məlumat və ya baxış keçirməq üçün əlaqə saxlaya və ya ofisimizə yaxınlaşa bilərsiz
Zəng et
Bənzər elanlar