Elan
Sumqayıt / 5-ci məhəllə / Köhnə tikili
24.05.2026
+14 şəkil
Elan nömrəsi: 675307
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
86.000 AZN
1.911 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt Sumqayıt şəhəri, 5-ci məhəllə
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 355-95-79
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675307
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
45 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Kredit
Kreditsiz
Ev 5ci məhəllədə İcra hakimiyyətinın yanında yerləşir.Səliqəli evdir.3 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsindədir.Orta blokdur.Qiymətdə razılaşmaq olar.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
680.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 179m², Xətai m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
360.000 AZN
3 otaqlı Yeni bina
Bakı
25.05.2026
tikili.az
270.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 120m², 20 Yanvar m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
650.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 179m², Xətai m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
179.000 AZN
Bakı / Nəsimi / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
25.05.2026
bina.az
550 AZN
Abşeron / Nəsimi / Köhnə tikili
Bakı. Abşeron
25.05.2026
bina.az
395.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
25.05.2026
bina.az
500.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 165m², Elmlər m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
300.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 112m², N.Nərimanov m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
102.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 46m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
25.05.2026
ev10.az
165.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 45m², Elmlər m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
120.000 AZN
Sumqayit seheri
Sumqayıt
25.05.2026
yeniemlak.az
330.000 AZN
Əlif hacıyev küç 46 b
Bakı. Nizami
25.05.2026
yeniemlak.az
535.000 AZN
Kazım kazımzadə
Bakı. Yasamal
25.05.2026
yeniemlak.az