Sumqayit bulvar
24.05.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 675253
yeniemlak.az
Vasitəçi
135.000 AZN
1.731 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-206-75-44
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675253
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
78 m2
Mərtəbə
12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
2 Otaq Yenitikili (78m2) 135.000 azn Sumqayit Bulvari, 12/3 mert, 2 otaq 78 kvadrat, temirli, ewyali satilir, binada 2 lift, qaz, iwiq, su var, sened muqaviledir, kupcada almaq olur, Qiymet 135.000 azn, Vasiteci haqqi 1,5 % dir, Elaqe 070 206 75 44
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
107.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
450 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
185.000 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
yeniemlak.az
500 AZN
Bakı / Nəsimi / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
98.500 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
187.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
149.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
108.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 110 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
170.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
192.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Neftçilər m.
Bakı. Nizami
24.05.2026
bina.az
103.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
380.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m², 28 May m.
Bakı. Nərimanov
24.05.2026
bina.az
320.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 100 m², Şah İsmayıl Xətai m.