M hadi
24.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 675248
yeniemlak.az
Vasitəçi
160.000 AZN
2.254 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Əhmədli
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-464-01-10
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675248
Sahə
71 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
12 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
H.Aslanov metrosunun yanı 17 mərtəbəli binanın 12-si 1-2-yə düzəlmiş mənzil. Sənəd çıxarış qiymət 160.000 manat.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
107.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
450 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
185.000 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
yeniemlak.az
500 AZN
Bakı / Nəsimi / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
98.500 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
187.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
149.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
108.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 110 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
170.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
192.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Neftçilər m.
Bakı. Nizami
24.05.2026
bina.az
103.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
24.05.2026
bina.az
380.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m², 28 May m.
Bakı. Nərimanov
24.05.2026
bina.az
320.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 100 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
750.000 AZN
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 390 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi