Elan
Satılır 2 otaqlı 97 m2 yeni tikili Ağ şəhər
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675046
emlak.az
Vasitəçi
446.200 AZN
4.600 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
(010) 234-68-88
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675046
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
97 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
8 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ag Sheherde Qarabag Atlari Meydaninda 8 mertebeli yasayis kompleksinin 4-cu mertebesinde umumi sahesi 97 kvm olan 2 otaqli temirsiz(podmayak) menzil satilir.Sened cixarisdir.Qiymet sondur!!! Shirketin xidmet haqqi 1% teskil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
209.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 47 m², Koroğlu m.
Bakı. Nərimanov
24.05.2026
bina.az
385.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
385.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 145 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
458.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
850.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 180 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
136.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 45m², Avtovağzal m.
Bakı
24.05.2026
ev10.az
330.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Binəqədi r.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
349.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 94.5 mВІ, Nəsimi r.