Elan
Satılır 3 otaqlı 124 m2 yeni tikili Xırdalan
24.05.2026
+9 şəkil
Elan nömrəsi: 674983
emlak.az
Mülkiyyətçi
230.000 AZN
1.855 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 215-47-15
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 674983
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
124 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
7 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Digər
Tam təmirli əşyaları ilə birlikdə satılır.Ayrıca su çəni var.Hər tərəfində kameralar quraşdırılıb.Mənzil generatorlada təmin olunub.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
385.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
385.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 145 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
458.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
850.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 180 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
136.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 45m², Avtovağzal m.
Bakı
24.05.2026
ev10.az
330.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Binəqədi r.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
349.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 94.5 mВІ, Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
240.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
24.05.2026
bina.az
234.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m², Xalqlar Dostluğu m.