Satılır 2 otaqlı 75 m2 köhnə tikili Nəsimi r.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 674887
emlak.az Vasitəçi
275.000 AZN 3.667 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 674887
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 75 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Nəsimi rayonu Tibb Universitetinin yaxınlığında Gənclik metrosuna yaxın Mirəli Qaşqay küç.Olimpus mtk.nın binası 13/20 də,2 ot.75 kvm.köhnə təmirli kupçalı mənzil satılır.Qiymət 275000 azn ofis 1%
Zəng et
Bənzər elanlar