Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m², Nizami m.
24.05.2026
Elan nömrəsi: 674681
bina.az Vasitəçi
395.000 AZN 3.911 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Cəfər Cabbarlı küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 674681
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Nizami
Sahə 101 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 12 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
KOD-3677 Yasamal rayonunda prestijli ərazidə 3 otaqlı mənzil satışda! Globus Plaza, Caspian Plaza, Nizami metrosu və İzmir parkına yaxın məsafədə yerləşən bu mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Ümumi sahəsi 101 m² olan mənzil şəhərə gözəl mənzərəyə malikdir və yüksək keyfiyyətli, bahalı təmirlə təmin olunub. Mənzildə parket döşəmə istifadə edilib və rahat planlaşdırma mövcuddur. Xüsusiyyətlər: * 3 otaqlı * 1 sanitar qovşaq * 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsi * 7/24 mühafizə * Kupça (çıxarış) var * İpotekaya yararlıdır * Kombi sistemi * Qaz, su, işıq daimidir Ərazi çox əlverişlidir – yaxınlıqda metro, park, biznes mərkəzləri və bütün lazımi infrastrukturlar mövcuddur. Qiymət: 395.000 AZN Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar