Elan
Seymur orucov b15 ev 76
24.05.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 674669
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
150.000 AZN
1.786 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Qaradağ
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-936-77-24
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 674669
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
84 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
8 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Qaz su işiq daimi İstilik sistemi merkezi Katv wife telefon Təcili satılır!!!
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
172.500 AZN
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 130 m², 20-ci sahə q.
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
220.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 101 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
310.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m², Bayıl q.
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
105.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
24.05.2026
ev10.az
509.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 215 mВІ, Nizami m.
Bakı. Yasamal
24.05.2026
bina.az
1.200 AZN
Bakı / Nərimanov / Montin qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
24.05.2026
bina.az
256.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Nizami
24.05.2026
bina.az
372.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 143 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
24.05.2026
bina.az
195.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 60m², Azadlıq m.
Bakı
24.05.2026
ev10.az
198.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
197.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m², Nizami m.
Bakı. Nəsimi
24.05.2026
bina.az
129.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 44 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
24.05.2026
bina.az
74.900 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², Massiv D q.
Bakı. Suraxanı
24.05.2026
bina.az
207.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 75 m², 8 Noyabr m.