Satılır 3 otaqlı yeni tikili 108 m², Memar Əcəmi m.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 674488
bina.az Vasitəçi
304.000 AZN 2.815 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi 4-cü mikrorayon 20 yanvar küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 674488
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Memar Əcəmi
Sahə 108 m2
Mərtəbə 11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
✨ Panoramik mənzərəli, əşyalı mənzil satışda! 📍 Nəsimi r., Memar Əcəmi m. yaxınlığı 3 otaqlı • 108 m² • yeni tikili 🏢 11/18 mərtəbə | 📜 Kupça var | Kombi sistemi 🏙️ Şəhərə göz oxşayan mənzərə | 🚗 Yeraltı parking | Tam əşyalı Rahat infrastruktur, mühafizə olunan bina 💰 Qiymət: 304,000 AZN 📑 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar