Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m², Nizami m.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 674445
bina.az Vasitəçi
298.000 AZN 2.980 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Sübhi Salayev küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 674445
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Nizami
Sahə 100 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 TƏCİLİ SATILIR | NİZAMİ METROSU YANI | KUPÇALI | 🔥 TƏCİLİ SATIŞDIR – Endirim olacaq! 📍 Nəsimi rayonu (Məşədi Dadaş məscidinin yanında, Zabitlər bağı, Sirk və Nizami metrosuna çox yaxın) ✨ Mənzil haqqında: 🔹 Ümumi sahə: 100 m² 🔹 Otaq sayı: 3 otaq (2-dən 3-ə ideal düzəlmə) 🔹 Mərtəbə: 5 / 16 🔹 Sənəd: Çıxarış (Kupça) + Texniki pasport 🔹 İpotekaya yararlıdır ✅ 🔹 Yelçəkən (skvaznoy) – işıqlı və havalı mənzil 🏠 Təmir və şərait: ✔️ Tam keyfiyyətli təmir ✔️ Kombi istilik sistemi ✔️ Qaz, su, işıq daimidir ✔️ Yeni tikili bina 🏢 Binanın üstünlükləri: 🔹Yeraltı qaraj 🔹 2 ədəd sürətli lift 🔹 Ətrafda məktəb, bağça, xəstəxana, market və bütün iaşə obyektləri mövcuddur 💰 Qiymət: 298.000 AZN 🏢 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar