Satılır 3 otaqlı yeni tikili 99.7 m², 7-ci mikrorayon q.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 674359
bina.az Vasitəçi
300.000 AZN 3.009 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 7-ci mikrorayon Abay Kunanbayev küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 674359
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 99.7 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 Satılır – 3 otaqlı yeni tikili 📍 7-ci mikrorayon, Çınarlı Park yaşayış kompleksi 📐 Sahə: 99.7 kv.m 🏢 Mərtəbə: 6/14 🚗 Yeraltı qaraj mövcuddur 🌿 Geniş və səliqəli həyət, ailə üçün ideal mühit 💰 Qiymət: 300 000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın 💼 Xidmət haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar