Elan
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², 7-ci mikrorayon q.
23.05.2026
+22 şəkil
Elan nömrəsi: 674050
bina.az
Vasitəçi
185.000 AZN
2.643 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 7-ci mikrorayon 7-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 623-18-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 674050
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
70 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
AÇAR OFİSDƏ ..mənzildə hal hazırda yaşayış yoxdur...ALQİ SATQİ GÜNÜ AÇARI TƏHVİL alirsiz...TECILI SATILIR. BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR..BINANIN YANINDA COX GENIW PARKI VAR..COX GENIW HEYETI VAR.7 MKR Abay Kunanbayev kucesi Ankara (indiki Bravo market) wadliq sarayinin arxasi Tayqa marketin arxasi Yunion park MTK yeni tikilinin yani ERA mektebinin 244 -126 nomreli RTŞ məktəblərin yani 5 mertebeli FRANSIZ layiheli binanin 4 mertebesi 3 otaq umumi sahesi 70 kvm.olan ELA TEMIRLI QİSMEN EWYALİ menzil satilir.ORTA BLOK..OTAQLARI VE HAMAM TUALETI AYRI AYRI..QAZ iwiq su daimi.Merkezi istilik sistemi.Orta blok…senedi Kupca(CIXARIW)..qiymeti 187000 azn.real aliciya endirim ola biler yalniz eve baxdiqdan sonra..
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
115.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
192.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 50 m², 20 Yanvar m.
Bakı. Yasamal