Qarabag atlari meydani ag sheher
23.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 673845
yeniemlak.az
Vasitəçi
620.000 AZN
5.844 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Ağ şəhər
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
010-234-68-88
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 673845
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
106.1 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ag Sheherde Qarabag Atlari Meydaninda 8 mertebeli yasayis kompleksinin 5-ci mertebesinde umumi sahesi 106 kvm olan 3 otaqli ela temirli studio- menzil esyali satilir.Sened cixarisdir.Qiymet sondur!!! Shirketin xidmet haqqi 1% teskil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
388.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
79.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Xırdalan
Xırdalan
23.05.2026
evv.az
155.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nəsimi
Bakı
23.05.2026
evv.az
230.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
23.05.2026
evv.az
49.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
23.05.2026
evv.az
105.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
23.05.2026
evv.az
92.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
23.05.2026
evv.az
150.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
23.05.2026
bina.az
93.500 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
23.05.2026
bina.az
2.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
185.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², 7-ci mikrorayon q.
Bakı. Binəqədi
23.05.2026
bina.az
300 AZN
Sumqayıt / Köhnə tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
23.05.2026
bina.az
350 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
23.05.2026
lalafo.az
138.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Yeni tikili