Elan
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 40 m², Xalqlar Dostluğu m.
23.05.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 673360
bina.az
Vasitəçi
122.000 AZN
3.050 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr Bəhruz Nuriyev küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 673360
Sahə
40 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
🏢 Xalqlar Dostluğu metrosuna 6-7 dəqiqəlik məsafədə 📍 Leninqrad layihəli binada 1 otaqlı mənzil satışda! 🛋️ Qismən əşyalı 🔥 İstilik sistemi – mərkəzi 💡 Su, qaz, işıq – daimidir 📄 Sənəd – kupça (ipotekaya yararlıdır) 💰 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
220.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
250.000 AZN
Sumqayıt / 17-ci məhəllə / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
23.05.2026
yeniemlak.az
400.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
23.05.2026
bina.az
650 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
23.05.2026
yeniemlak.az
600 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
370.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 104 m2 yeni tikili Nəsimi r.
Bakı
23.05.2026
emlak.az
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 61 m2 köhnə tikili Nərimanov r.
Bakı
23.05.2026
emlak.az
98.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 82.5 m2 yeni tikili 7 mkr