Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 47.5 m², Xırdalan
23.05.2026
+7 şəkil
Elan nömrəsi: 673354
bina.az
Vasitəçi
73.500 AZN
1.547 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan. H.Əliyev pr.167
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 673354
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
47.5 m2
Mərtəbə
13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
Xirdalan sheheri AAAF park yashayish kompleksinde, tam yashayishli ve liftli binada, 18/13-cu mertebesinde, umumi sahesi 47.5 kv/m olan 1 otaqdan 3 otaqa duzeldilmish tam temirli menzil satilir.Bina kommunal xidmetlerle temin edilib.Senedleshme xercleri qiymete daxildir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
220.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
250.000 AZN
Sumqayıt / 17-ci məhəllə / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
23.05.2026
yeniemlak.az
400.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
23.05.2026
bina.az
650 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
23.05.2026
yeniemlak.az
600 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
370.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 104 m2 yeni tikili Nəsimi r.
Bakı
23.05.2026
emlak.az
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 61 m2 köhnə tikili Nərimanov r.
Bakı
23.05.2026
emlak.az
98.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 82.5 m2 yeni tikili 7 mkr