Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 170 m², Elmlər Akademiyası m.
23.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 672616
bina.az
Vasitəçi
500.000 AZN
2.941 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal Nazim Hikmət küçəsi 77
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 672616
Sahə
170 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
22 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
RICH PLAZA .Yasamal,Nazim Hikmet 77, Panorama şehere,4 otagli pod mayak, 170 kv.22/18, 7/24 binada kamera sistemi, 7/24 mühavize sistemi . Çixarişli,ipotekaya yararli ,temirsiz ev satilir Qiymet 550000. Real aliciya endirim olacaq.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
132.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 58 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Nizami
23.05.2026
bina.az
165.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m², Əhmədli q.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
595.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 150 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
23.05.2026
bina.az
83.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
23.05.2026
www.evv.az
1.200 AZN
Bakı / Nərimanov / Böyükşor qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
23.05.2026
bina.az
85.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
23.05.2026
bina.az
260 AZN
Sumqayıt / 12-ci mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Nəsimi
23.05.2026
yeniemlak.az
555.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili