Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 165 m², Elmlər Akademiyası m.
23.05.2026
+15 şəkil
Elan nömrəsi: 672545
bina.az
Vasitəçi
895.000 AZN
5.424 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Zahid Xəlilov küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 623-00-10
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 672545
Sahə
165 m2
Mərtəbə
11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
📍Elmlər Akademiyası, Zahid Xəlilov küçəsi. 🔹Renessans Palace VİP Bina 🔹4 otaq - Supper təmir 🔹Sənəd: Kupça (Çıxaarış) 🔹Ümumi sahə: 165 m² 🔹Mərtəbə: 17/11 🔹Tam əşyalı , yaşayış olmayıb. 🔹3 mərtəbə yeraltı dayanacaq 🔹3 ədəd Mitsubishi lift 🔹1.5 hektar geniş və qapalı həyət 💰Qiymət: 895.000 ₼
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
595.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 146 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
285.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
23.05.2026
bina.az
170.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
388.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
182.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m², Yeni Günəşli q.
Bakı. Suraxanı
23.05.2026
bina.az
127.000 AZN
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 31 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
23.05.2026