Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m², 8 Noyabr m.
23.05.2026
+14 şəkil
Elan nömrəsi: 672543
bina.az
Vasitəçi
420.000 AZN
1.909 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yasamal Tbilisi pr.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 672543
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
8 Noyabr
Sahə
220 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
🏠 Satılır – Prestijli Ünvan! 📍 Tbilisi prospekti 🌳 Böyük və geniş həyət 🛋 4 otağa rahatlıqla düzəlmə 🔸Mərtəbə 18/8 🚿 2 sanitar qovşaq 📐 Sahə: 210 m² 💰 Qiymət: 420.000 AZN (start qiymət) 💼 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
170.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
388.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
182.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m², Yeni Günəşli q.
Bakı. Suraxanı
23.05.2026
bina.az
127.000 AZN
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 31 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
23.05.2026
bina.az
450.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 mВІ, Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
23.05.2026
bina.az
274.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 123 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
23.05.2026
bina.az
500.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 170 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal