Satılır 3 otaqlı 145 m2 yeni tikili Nərimanov r.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 672355
emlak.az Vasitəçi
655.000 AZN 4.517 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 672355
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 145 m2
Mərtəbə 8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Neriman Nerimanov metrosunun düz çıxışında Metroparkın tam qarşısında şeherin en prestijni komplekslerinden biri olan yol kenari Rahatlığın Mekanı yaşayış kompleksinde– kupçalı 3 otaqlı mənzil satılır! Sahə:145 m² Otaq:3 otaq – geniş, işıqlı və funksional plan Mərtəbə:8/17 Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə Qiymət: 655.000 AZN Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar