Satılır 3 otaqlı yeni tikili 113.5 m², 8 Noyabr m.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 672116
bina.az Vasitəçi
359.900 AZN 3.171 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Şəfayet Mehdiyev küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 672116
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 8 Noyabr
Sahə 113.5 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TECİLİ SATİLİR!!!Salam satiram kulcada 113.3 kv rodnoy 3 otaq 14 mertebe zefer mtk kupca var 360000 azn amma real musteriye yaxsi endirim olacaq.her yer isti poldur sanuzelller bele 2 sanuzeli var biri yataq otaginda,metbex mebeli.. koridorda qardirob ve usaq otaqinda ki qardirob qalir demek olarki eshyali satilir....
Zəng et
Bənzər elanlar