Satılır 3 otaqlı yeni tikili 113 m², 28 May m.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 672050
bina.az Vasitəçi
388.000 AZN 3.434 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Təbriz küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 672050
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 113 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🔥 28 May metrosuna 5 dəq Triumf Palace 🏡 3 otaq • 113 kv(85kv) 🌆 Panorama • Vitraj pəncərə ✨ Premium təmir • Əşyalı 📄 Kupça 💰 388.000 AZN (danışıq var)
Zəng et
Bənzər elanlar