Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 95 m², Yasamal r.
23.05.2026
Elan nömrəsi: 672032
bina.az Vasitəçi
275.000 AZN 2.895 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Şəfayət Mehdiyev küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 672032
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 95 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 Yasamalda Prestijli Mənzil Satılır! 💰 Qiymət: 275 000 AZN 📐 Sahə: 95 m² (2 890 AZN/m²) 🏢 Mərtəbə: 7 / 9 🛏 Otaq sayı: 3 otaq 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça) 🏦 İpotekaya yararlıdır 📍 Ünvan: Yasamal rayonu – şəhərin ən elit və əlverişli mövqelərindən biri! ✨ Mənzil haqqında: • Super təmirli, yüksək zövqlə və keyfiyyətlə hazırlanıb • Şəxsi istifadə üçün təmir olunub, yaşayış olmayıb • Elektrik və sanuzel sistemləri premium markalardan • Əlavə dolab və saxlama üçün blokda xüsusi yerlər • Rahat və geniş həyət, avtomobil üçün parking imkanı 🌆 Ətraf mühit: • McDonald’s və Tbilisi prospektinə yaxın • Lider TV restoranı ətrafında yerləşir • İnfrastruktur baxımından çox əlverişli (market, məktəb, nəqliyyat və s.) 🔥 Həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçim!
Zəng et
Bənzər elanlar