Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 198 m², Nəsimi r.
22.05.2026
+1 şəkil
Elan nömrəsi: 671790
bina.az
Vasitəçi
425.000 AZN
2.146 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nəsimi Ceyhun Hacıbəyli küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 305-74-32
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 671790
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
198 m2
Mərtəbə
11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
20 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili Menzil satilir.. Bu Erazide Bu qiymete ikinci bir menzil yoxdur. Koroglu ve Dedeqorqud parkinn yaninda Ada universitetine yaxin 20 mertebeli Yeni Tikilinin 11 ci mertebesinde umumi sahesi 198 kvm olan Qanuni 4 otagli menzil satilir. Menzil agardilib Alciban isleri gorulub. Kupcasi var İpotekaya yararlidir. Menzil yelcekendir. Elave Melumat ucun Elaqe saxlayin Ofisin xidmet haqqi 1 %
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
270.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
255.000 AZN
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 70 m², Nardaran q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
442.000 AZN
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 58 m², Sea Breeze q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
595.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 130 m², Nardaran q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
680.000 AZN
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 60 m², Sea Breeze q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
510.000 AZN
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 57 m², Sea Breeze q.