Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m², Həzi Aslanov m.
22.05.2026
+17 şəkil
Elan nömrəsi: 671716
bina.az
Vasitəçi
158.000 AZN
2.548 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Həzi Aslanov Məhəmməd Hadi küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 671716
Sahə
62 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Hezi Aslanov Metrosunun Cixisi Mehemmed Hadi Kucesinde Yeni Tikili 18 mertebeli binanin 16 ci mertebesinde Qanuni 1 otaqlidan 2 otaga duzelme 62 kvadrat menzil 158000 manata satilir Menzilde temirden Sonra Yasayis Olmayib Menzilde butun Esyalar qalacaq Menzilin seneti kupcadir Dovlet ipotekasina Yararlidir Real musteriye endirim olunacaq Menzile istenilen vaxt baxmaq olar Firma haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
162.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
22.05.2026
evv.az
64.500 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
22.05.2026
evv.az
246.750 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 105m², Elmlər m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
795.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 195 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
64.500 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
22.05.2026
www.evv.az
322.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili