Əliyar əliyev küç
22.05.2026
+7 şəkil
Elan nömrəsi: 671715
yeniemlak.az
Vasitəçi
265.000 AZN
2.944 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-79
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 671715
Sahə
90 m2
Mərtəbə
15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
4 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
NƏRİMANOV metrosuna 5 dəqiqiqəlik piyada məsafədə. ÇIXARIŞLI. İPOTEKAYA YARARLI. 15 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, QANUNİ, 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin yelçəkəndir. 2 balkonu var. 1 açıq, digəri bağlı. Sanitar qovşağı 2-dir. Yataq otağında hamam/tualet, dəhlizdə isə tualet yerləşir. Dəhliz genişdir, divarda şkaflar quraşdırılmışdır. Yaxınlıqda məktəblər və çoxlu iaşə obyektləri mövcuddur. XİDMƏT HAQQI: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
162.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
22.05.2026
evv.az
64.500 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
22.05.2026
evv.az
246.750 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 105m², Elmlər m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
795.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 195 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
64.500 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
22.05.2026
www.evv.az
322.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
yeniemlak.az
650.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Sahil qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
193.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m², Xalqlar Dostluğu m.
Bakı. Nizami
22.05.2026
bina.az
88.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 41 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
425.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 198 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
352.500 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 150m², Elmlər m.