Elan
Satılır 5 otaqlı yeni tikili 310 m², İçəri Şəhər m.
22.05.2026
+22 şəkil
Elan nömrəsi: 671697
bina.az
Vasitəçi
1.150.000 AZN
3.710 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Səbail Azərbaycan prospekti
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 671697
Sahə
310 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
14 mərtəbə
Otaq sayı
5 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
TƏCİLİ SATİLİR ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ Fantan bagina və giş parkina yahin.Yeni tikili 14 mərtəbəli binanin 6 mərtəbəsində geniə 5 otagli 310kv.m olan mənzil satilir 3 sanitar govşagi balkon mənzərəylə şəhərə.Gaz su işig daimidir gozəl həyati var yeralti parking.Ofis haqqi 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
162.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
22.05.2026
evv.az
64.500 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
22.05.2026
evv.az
246.750 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 105m², Elmlər m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
795.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 195 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
64.500 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
22.05.2026
www.evv.az
322.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
yeniemlak.az
650.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Sahil qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail