Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 48 m², Xətai r.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671620
bina.az Vasitəçi
78.000 AZN 1.625 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai General Əliağa Şıxlinski küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671620
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 48 m2
Mərtəbə 1 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 7 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
📌 Elan kodunu (№6097) qeyd edərək bizimlə əlaqə saxlayın! 📍 Rayon: Xətai 🏠 Ünvan: General Şıxlisnki küç.Əhmədli m-un yaxınlığı. 📐 Sahə: 48 kv.m 📊 Mərtəbə: 1/7 🛋️ Otaq sayı: 1-dən 2-yə düzəlmə. 📝 Qeydlər: General Şıxlisnki küç.Əhmədli m-un yaxınlığında birdən ikiyə düzəlmə mənzil satıllr. Əşyalı satılır. Su,qaz,işıq daimidir. (yataqxana deyil). 📑 Sənəd: Çıxarış (kupça) 💵 Satış qiyməti: 78.000 azn. 💼 Ofis haqqı: 1%. 📞 Ətraflı məlumat üçün whatsappa yaza və ya zəng edə bilərsiniz!
Zəng et
Bənzər elanlar