Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 65 m², Həzi Aslanov m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671605
bina.az Vasitəçi
156.000 AZN 2.400 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Nəsrəddin Tusi küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671605
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 65 m2
Mərtəbə 1 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 TƏCİLİ SATILIR – XƏTAİ RAYONU 🚔✨ 📍 Xətai rayonunda, yol polis idarəsinin yanında yerləşən 🏢 9 mərtəbəli Kiyev layihəli binanın 1-ci mərtəbəsində 🔑 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə 🛠️ Yeni təmirli – təmirdən sonra yaşayış olmayıb 🌿 Binanın arxasında sakit və yaşıllıqlı həyət mövcuddur 💰 Qiymət endirildi: 156.000 AZN 📉 Real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür 📞 Mənzilə baxmaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz 💼 Xidmət haqqı: 1% ⚡ Belə qiymətə bu ərazidə mənzil nadir hallarda olur – fürsəti qaçırmayın!
Zəng et
Bənzər elanlar