Həsən əliyev küç
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671447
yeniemlak.az Vasitəçi
580.000 AZN 2.762 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671447
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 210 m2
Mərtəbə 21 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
İnqlab ərazisində, prestijli və müasir yeni tikili binada yerləşən – kupçalı 4 otaqlı mənzil satılır! Sahə:210 m² Otaq: 4 otaq – geniş, işıqlı və funksional plan Mərtəbə: 6/21 Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə Qiymət: 580.000 AZN Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar