Satılır / Yeni tikili / Bakı, Qaradağ, Lökbatan qəs.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671211
evv.az Vasitəçi
202.000 AZN 2.020 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Qaradağ r., Lökbatan qəs.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(994) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671211
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 100 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Qaradağ rayonu, Lökbatan qəsəbəsi, 28 May küçəsində yerləşən yeni tikili binada təmirli mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 100 kv.m-dir. Mənzil 3 otaqdan ibarətdir, geniş və rahat planlanmaya malikdir. Təmirli vəziyyətdədir və yaşayış üçün tam yararlıdır. Sənədi kupçadır (çıxarış). Ərazi infrastrukturu baxımından əlverişli yerdə yerləşir, yaxınlığında gündəlik ehtiyac üçün vacib obyektlər mövcuddur. 💰 Qiymət: 202000 AZN 📌 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar