Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, Ağ şəhər
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671209
evv.az Vasitəçi
250.000 AZN 3.165 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai r., Natiq Əliyev küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(994) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671209
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 79 m2
Mərtəbə 2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xətai rayonu, Xətai metrosunun yaxınlığında, Ağ Şəhərdə yerləşən Natiq Əliyev küçəsində təmirli mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 79 kv.m-dir. Mənzil 2 otaqdan ibarətdi. Təmirli vəziyyətdədir və yaşayış üçün tam hazırdır. Sənədi kupçadır (çıxarış). Prestijli və sürətlə inkişaf edən Ağ Şəhər ərazisində yerləşməsi həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla imkan yaradır. 💰 Qiymət: 250000 AZN 📌 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar