Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671207
evv.az Vasitəçi
265.000 AZN 3.193 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yasamal Yasamal r., Park Yasamal y/k.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(994) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671207
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 83 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal rayonu, “Park Yasamal” yaşayış kompleksində yerləşən premium binada təmirli və əşyalı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 83 kv.m-dir. Mənzil 3 otaqdan ibarətdir, geniş və funksional planlanmaya malikdir. Mənzildə 2 sanitar qovşağı mövcuddur. Yüksək keyfiyyətlə təmir olunub və tam əşyalı şəkildə satılır. Sənədi kupçadır (çıxarış). Premium yaşayış kompleksi rahat və təhlükəsiz yaşayış üçün bütün imkanlarla təmin olunub. 💰 Qiymət: 265000 AZN 📌 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar